Chci se cítit skvěle ve svém těle

Chceš se cítit skvěle ve svém těle?Potřebuješ upravit svoji váhu? Shodit nějaké to kilko a cítit se zdravá a plná energie?

Zkus s námi odlehčit stravu, upravit stravovací a pohybové návyky a shodit tak 10 kg.

Podpoř sebe a své tělo psychikou. Věř, že všechno půjde snadno.

Vytvoř si systém, který bude fungovat a nenásilně Ti pomůže zredukovat váhu a zdravotní obtíže.

Dělej co nejčastěji to co děláš ráda.

Já třeba miluju cestování,jógu, lyžování, bruslení, plavání, jízdu na kole a můj největší relax je tvorba cestovatelských deníků a fotoalb.

Miluj své tělo a dávej mu jenom to nejlepší, nejkvalitnější stravu a čistou přírodní kosmetiku. Dopřávej svému tělu kvalitu na všech úrovních. Nenech se ovládat konzumem a trhem. Spoustu věcí které doma máš vůbec nepotřebuješ.

Minimalizuj vše a nech si pouze kvalitní věci, oblečení a kosmetiku. Snaž se nakupovat kvalitní potraviny, pokud možno od lokálních výrobců. Vyhýbej se polotovarům a kupuj základní co nejkvalitnější potraviny.

Dělej si zdravé svačinky na cesty, které budou bavit tebe i celou rodinu. Buď laskavá sama k sobě a dopřej si občasný prohřešek bez špatného svědomí. Vždy ale udržuj správný směr a cíl své cesty měj pořád na zřeteli.

 

Ber život hravě a zrovna tak stravování. Netrap se žádnými dietami, ale řiď se zdravým selským rozumem.

Autor: Jitka Novotná

Má cesta je svoboda, lehkost a volnost. Nechte se inspirovat svobodně-velkorysým přístupem k jídlu, zdraví a cestování. Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *