Jak začít cestovat po padesátce

Chceš změnit svůj život? Láká tě cestování? Chceš si splnit svůj sen? Chceš žít podle svých představ? Neboj se a jdi do toho. Nečekej a začni si plnit své sny. Není důležité kolik je ti let,ale co dokážeš udělat pro to abys mohla žít podle svých představ.

Již od dětství jsem velice ráda cestovala prakticky kamkoliv. Miluju volání dálek a všude se hned cítím jako doma. Cestování mě vždy naplňuje eufórií a radostí ze života. Ale moje cestování do ciziny většinou vypadalo tak, že jsme jeli na dovolenou s dětma a s cestovkou k moři.

Nicméně v padesáti letech jsem zjistila, že jsem si ještě spoustu svých cestovatelských snů nesplnila. Tak jsme s manželem přemýšleli jak dále nasměrovat své životy. Jak si splnit své sny a navzájem se v tom podpořit. Shodli jsme se na tom, že není lepší okamžik než teď.

Teď je ten nejlepší čas na to změnit přístup. Překonat obavy a skryté strachy a začít cestovat bez cestovky. Překonat jazykovou bariéru a strach z toho že se v cizině nedomluvím. Mít dost času sama pro sebe a realizovat se v tom co mě baví.

Chci se s Vámi podělit o to jak se nám to daří a sdílet s vámi své zkušenosti.

Autor: Jitka Novotná

Má cesta je svoboda, lehkost a volnost. Nechte se inspirovat svobodně-velkorysým přístupem k jídlu, zdraví a cestování. Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *