Jak zatočit s depresí

Zjistila jsem, že spousta žen v mém věku, ať už to jsou kamarádky, či známé, bere antidepresiva. Setkávám se s tím na každém kroku a říkám si čím to asi je. Copak jsou v takové psychické nepohodě? Vždyť se jim zdánlivě nic hrozného neděje.

Ale psychika je mocná a mnohdy jde hlavně o to, že člověk začíná přehodnocovat a najednou má pocit, že celý jeho život nemá žádný smysl.

Je potřeba najít nový smysl života, ujasnit si co chci a co ve svém životě již mít nechci. Přehodnotit vztahy. práci, využití volného času. Dokázat se radovat ze života a z té radosti čerpat energii.

Všechna onemocnění jsou úzce propojena s lidskou duší. Kromě prozářených dnů plných pohody a radosti nás musí v životě potkávat i složitější situace a křižovatky. Své životní trable řešíme individuálně v souladu s vyspělostí vlastních názorů podle svých fyzických a duševních schopností.

Tak jak teda s tou depresí zatočit a cítit se ve svém životě zase dobře? Buď kreativní, vyber si něco co Tě baví a tam zaměř svou energii. A tvoř, a tvoř a tvoř. Na co se soustředíš tak to roste. Vyčisti si hlavu a nebroď se v bolístkách.

Přečti si antistresový manuál Vyklidňovák a hoď se do pohody. Život je krásný a záleží jen na Tobě jak s ním naložíš.

PS: Antistresový manuál Vyklidňovák bude v prodeji od 1.7.2019 na těchto stránkách

Autor: Jitka Novotná

Má cesta je svoboda, lehkost a volnost. Nechte se inspirovat svobodně-velkorysým přístupem k jídlu, zdraví a cestování. Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *